Środa, 1 Kwietnia 2015, Imieniny obchodzą: Chryzant, Grażyna, Hugo, Hugon, Katarzyna, Teodora, Tolisław, Zbigniew, Zbyszko 


1 kwietnia - Prima Aprilis


Musisz uaktualni Flash Player'a
SUKCES ŁUKOWSKICH SZTANGISTÓW
Thumbnail

28 marca w Gimnazjum nr 2 rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystartowało 32 zawodniczki i zawodników z 6 klubów województwa lubelskiego. Po raz pierwszy w Łukowie można było zobaczyć podnoszenie ciężarów w wykonaniu kobiet.

czytaj więcej…
 
KICKBOXING
Thumbnail

28 marca w Piasecznie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Piaseczna Kadetów w kickboxingu. Kadeci skrzyżowali rękawice w formułach pointfighting i light-contact. W turnieju wystartowali zawodnicy łukowskiej sekcji kickboxing KSW Łuków. 26 łukowskich zawodników przywiozło aż 28 medali.

czytaj więcej…
 
KRONIKA POLICYJNA
Thumbnail

1) W dniu 23 marca 2015 roku w Staninie nieznany sprawca skradł z nowobudowanego domu przewody instalacji elektrycznej. Pokrzywdzony wartość straty określił na kwotę 5000 zł.

czytaj więcej…
 
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O GANGU Z ŁUKOWA
Thumbnail

Coraz więcej szczegółów wychodzi na światło dzienne w sprawie gangu, zajmującego się wyłudzaniem podatku VAT i praniem brudnych pieniędzy. Grupą kierować mieli właściciele stacji benzynowej z Łukowa, 79-letni Eugeniusz R, jego 27-letni wnuk Paweł P. oraz 48-letni syn Franciszek R. Łączna wartość sfałszowanych faktur to około 300 mln zł.

czytaj więcej…
 
ANDRZEJ DUDA W ŁUKOWIE
Thumbnail

Kandydat na Prezydenta RP Andrzej Duda przyjedzie we wtorek 31 marca do Łukowa. Spotka się z mieszkańcami naszego miasta o godzinie 11:00 na Placu Solidarności i Wolności.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA EMISJĘ
Thumbnail

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 27 marca o godzinie 20:00. W programie relacje m.in. z przejazdu amerykańskich wojsk przez Łuków, powyborcze komentarze oraz szereg innych aktualnych tematów.

czytaj więcej…
 
IZRAELCZYCY I NIEMCY W ŁUKOWIE
Thumbnail

Do I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie przyjechała młodzież z Niemiec i Izraela. Są to muzycy z Herne i Hajfy, którzy razem z łukowską młodzieżą wystąpią na koncercie „Pasja według Świętego Mateusza” Jana Sebastiana Bacha. Koncert odbędzie w poniedziałek 30 marca się o godzinie 18.00 w kościele Świętego Brata Alberta.

czytaj więcej…
 
16-LATEK ZA KIEROWNICĄ CIĘŻARÓWKI
Thumbnail

Policjanci z łukowskiej drogówki zatrzymali do kontroli ciężarową Scanię z przyczepą. Auto jechało drogą objętą zakazem wjazdu, a na dodatek za kierownicą siedział 16-latek. Policjantom młodzieniec oświadczył, że właśnie jedzie do lasu po załadunek drzewa. Ta wyprawa skończy się dla niego przed Sądem Rodzinnym.

czytaj więcej…
 
EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA
Thumbnail

44 kilometry będą mieli do pokonania uczestnicy I Łukowskiej Całonocnej Drogi Krzyżowej, która odbędzie się 27 marca. Rozpocznie się ona o godzinie 18.00 msza świętą w Kolegiacie Przemieniania Pańskiego. Udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej zadeklarowało 85 osób. Najmłodszy jej uczestnik ma 12 lat, najstarszy – 77.

czytaj więcej…
 
BURMISTRZ ZADECYDUJE O OPŁATACH
Thumbnail

Większość łukowskich radnych zdecydowała się przekazać burmistrzowi Dariuszowi Szustkowi uprawnienia, które pozwolą mu na jednoosobowe podjęcie decyzji w sprawie ustalenia stawek opłat za korzystanie z cmentarza komunalnego. Decyzję taką podjęto na sesji 26 marca. Za przekazaniem uprawnień było 13 radnych, 4 było przeciw a 4 wstrzymało się od głosu.

czytaj więcej…
 
MILIONY DLA BEZROBOTNYCH
Thumbnail

Nowelizacja ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy dała Powiatowym Urzędom Pracy nowe narzędzia. W ramach krajowego Funduszu Szkoleniowego przeznaczonych jest na województwo lubelskie 7 milionów złotych, zaś na działania aktywizacyjne ponad 11 milionów złotych.

czytaj więcej…
 
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
Thumbnail

Już po raz trzeci w Zespole Szkół Nr 2 w Łukowie odbyło się seminarium zorganizowane w ramach projektu „Szkoła nowych możliwości - modernizacja kształcenia zawodowego”. Spotkanie odbyło się 25 marca.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWIANIE W GRUPIE PRZESTĘPCZEJ
Thumbnail

Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali 15 członków zorganizowanej grupy przestępczej. Podejrzani zajmowali się wystawianiem fałszywych faktur VAT oraz wyłudzaniem podatku od towarów i usług. Łączna wartość sfałszowanych faktur sięga nie mniej niż 280 mln złotych. Członkowie grupy odpowiedzą również za pranie brudnych pieniędzy w kwocie co najmniej 30 mln złotych. Wśród zatrzymanych są cztery osoby z powiatu łukowskiego.

czytaj więcej…
 
KORWIN –MIKKE NIE PRZYJEDZIE
Thumbnail

Janusz Korwin Mikke, kandydat na Prezydenta RP miał w piątek 27 marca spotkać się z mieszkańcami Łukowa. Spotkanie to jednak zostało odwołane.

czytaj więcej…
 
PUIK WYCOFAŁ SIĘ Z PODWYŻEK
Thumbnail

20 marca do burmistrza Dariusz Szustka wpłynął nowy wniosek Przedsiębiorstwa Usług i Inżynierii Komunalnej o zatwierdzenie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta na okres: od dnia 1 czerwca 2015 roku do 31 maja 2016 roku.

czytaj więcej…
 
WYSTAWA WIELKANOCNYCH KARTEK
Thumbnail

We wtorek 31 marca o godzinie 10.30 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośródka Kultury odbędzie się pokonkursowa wystawa. Zaprezentowane zostaną na niej nagrodzone i wyróżnione prace nadesłane na konkurs „Najpiękniejsza Karta Świąteczna”.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 274reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

11.04. Noc sów

11.04. g.10.00 Turniej Tenisa Stołowego /SP1/

11-12.04. g.10.00 Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki” /ŁOK/

17.04. g.10.00Targi Pracy i Edukacji /ZS 1 Al.T.Kościuszki 10/

17-19.04. Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt - Memoriał Romualda Szajdziuka /SP 1/

19.04. g.16.00 koncert "Łukowiacy swojemu miastu" /I LO/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

3 kwietnia od godz. 20:00

w programie m.in.:

WYWIAD Z M. CHUDKIEM

POWITANIE WIOSNY

PROTEST ROLNIKÓW I TRANSPORTOWCÓW

AMERYKAŃSKIE CZOŁGI W ŁUKOWIE

AKTUALNOŚCI

4 i 5 kwietnia - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Dzień otwarty w SP5

Dzień otwarty w Gimnazjum nr 1

Akcja krwiodawstwa w ZS 2

Dzień dla zdrowia i urody w MSZ

Ślubowanie w Szkole Rzemieślniczej

Wystawa o Auschwitz

Wystawa zdjęć w muzeum

Wystawa ceramiki w ŁOK-u

Komentarze powyborcze

"Kasanci z Jaty"

Przegląd artystyczny szkół ponadgimnazjalnych

Protest rolników

Protest transportowców

Bronkobus w Łukowie

Przejazd wojska amerykańskiego przez Łuków

Motocyklowy Dzień Kobiet

Dzień św. Patryka w Gimnazjum nr 1

Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym

Memoriał J.Kowalczyka

Turniej AMPlus

Dyżury aptek

30 III – 2 IV - ul. Brzóski 2

3 – 5 IV - ul. 11-listopada 21

Prognoza pogody


MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków