Wtorek, 16 Września 2014, Imieniny obchodzą: Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia, Eugenia, Franciszek, Jakobina, Kamila, Kornel, Lucja, Łucja, Sebastiana, Sędzisław, Wiktor, Wiktoriusz 


16 września - Dzień Warstwy Ozonowej


Musisz uaktualni Flash Player'a
ZŁODZIEJ UKRADŁ ULE
Thumbnail

Nietypową kradzież odnotowali w minionym tygodniu łukowscy policjanci. Zgłosił się bowiem do nich pszczelarz, któremu skradziono ule wraz z pszczołami.

czytaj więcej…
 
W ŁUKOWIE KRADNĄ ROWERY
Thumbnail

1 września w Łukowie skradziono trzy rowery. Dwa o wartości po 1300 zł oraz jeden o wartości 500 zł. Wszystkie zginęły na ul. Międzyrzeckiej. Czy te kradzieże mają coś wspólnego z rozpoczęciem roku szkolnego? Nie wiemy.

czytaj więcej…
 
ZNÓW SZUKAJĄ GAZU ŁUPKOWEGO
Thumbnail

ORLEN Upstream rozpoczyna trzeci zabieg szczelinowania hydraulicznego. Prace zostaną wykonane w horyzontalnym odcinku otworu Stoczek-OU1K o długości 1000 m i będą trwały około 6 tygodni. Na oficjalne rozpoczęcie prac przybędzie minister środowiska Maciej Grabowski. Telewizja Master została zaproszona na prezentację zabiegu szczelinowania hydraulicznego wraz z testem produkcyjnym.

czytaj więcej…
 
W ŁUKOWIE REFERENDUM ŚMIECIOWE?
Thumbnail

Sławomir Dziudzik, kandydat na burmistrza Łukowa, 9 września złożył w Urzędzie Miasta wniosek o przeprowadzenie referendum lokalnego w sprawie obniżenia stawek opłat za wywóz odpadów komunalnych. Pod wnioskiem podpisało się dokładnie 3 043 osoby.

czytaj więcej…
 
KRONIKA POLICYJNA
Thumbnail

1) W dniu 1 września 2014 roku w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej 17-letni mieszkaniec Łukowa dokonał kradzieży roweru marki Kross Heksagon o wartości 1300 zł i roweru marki Kross Nomia o wartości 1300 zł.

czytaj więcej…
 
MISTRZOSTWA DZIENNIKARZY W ZAKOPANEM
Thumbnail

Przedstawiciele Master TV, grający w drużynie „Media Lubelskie”, wrócili z Mistrzostw Polski Dziennikarzy w piłce nożnej. Odbyły się one na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. W rozgrywkach wzięło udział 16 ekip reprezentujących media z całej Polski. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie (może dlatego, że graliśmy na najwyżej położonym boisku w Polsce, prawie 1000 m n.p.m.).

czytaj więcej…
 
MIESZKAŃCY WÓJTOSTWA ŻĄDAJĄ CHODNIKA
Thumbnail

Przedstawiciel mieszkańców ul. Wójtostwo, Marian Łobejko, dostarczył do redakcji Master TV pismo, które przesłał do Starosty Łukowskiego, Burmistrza Łukowa oraz wszystkich radnych. Mieszkańcy żądają w nim reakcji władz na pogorszający się poziom bezpieczeństwa mieszkańców tego rejonu Łukowa, związany z brakiem chodników i zwiększonym ruchem samochodowym.

czytaj więcej…
 
KONCERT W SZKOLE MUZYCZNEJ
Thumbnail

10 września o godz. 18:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Mieczysława Karłowicza w Łukowie odbędzie się Recital Skrzypcowy Zuzanny Budzyńskiej.

czytaj więcej…
 
DOŁĘGA WYGRYWA W ROSJI
Thumbnail

W Nojabrsku na Syberii rozegrano IV Turnieju o Puchar Prezydenta Federacji Rosyjskiej. W zawodach wystartowali bracia Marcin i Daniel Dołęga. Doskonale spisał się starszy z braci, który zajął pierwsze miejsce w kategorii +105 kg. Wychowanek łukowskich Orląt i najlepszy zawodnik w historii klubu jest pierwszym polskim sztangistą, który zwyciężył w tych zawodach.

czytaj więcej…
 
INWESTOR W STREFIE EKONOMICZNEJ
Thumbnail

Spółka Mc Gerard spod Wołomina, której prezesem jest Gerard Kolanowski, uzyskała zezwolenie na inwestowanie na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zezwolenie obejmuje teren podstrefy, którą tworzą wspólnie miasto i gmina Łuków.

czytaj więcej…
 
CZYTANIE TRYLOGII Z ATRAKCJAMI
Thumbnail

W sobotę 6 września wszyscy czytaliśmy Trylogię Henryka Sienkiewicza. Była to już trzecia edycja ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”, zainicjowanej przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Fragmenty Trylogii rozbrzmiały na skwerze przy fontannie w Łukowie oraz w miejscu urodzenia Henryka Sienkiewicza, czyli w Woli Okrzejskiej.

czytaj więcej…
 
SPOTKANIE ZESPOŁÓW LUDOWYCH
Thumbnail

Jedenaście zespołów ludowych będzie gościć na Międzypowiatowym Spotkaniu, które w sobotę 14 września odbędzie się w Żdżarach w gminie Łuków. Gospodarzem spotkania będzie Zespól Ludowy „Jagódki”.

czytaj więcej…
 
WYBORY JUŻ ZA DWA MIESIĄCE
Thumbnail

„Samorządowcy Razem” to pierwszy zarejestrowany w województwie lubelskim Komitet Wyborczy Wyborców. Zrzesza on samorządowców z Łukowa i powiatu łukowskiego. Inicjatorami jego powstania są m.in. Kazimiera Goławska, radni powiatowi Henryk Lipiec, Robert Baran i Longin Kajka oraz radni miejscy Zbigniew Zemło, Mariusz Chudek i Zygmunt Turski.

czytaj więcej…
 
ORLĘTA CORAZ BLIŻEJ DNA
Thumbnail

Kolejną porażkę odnieśli IV-ligowi piłkarze Orląt Łuków. Tym razem przegrali z Victorią Żmudź 1:2. W tabeli łukowianie zajmują 13 miejsce z zaledwie 4 punktami.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWIANKA W THE VOICE - VIDEO
Thumbnail

23-letnia Paulina Grochowska, młoda wokalistka z Łukowa, wystąpiła w sobotę 6 września w telewizyjnym programie The Voice of Poland i zakwalifikowała się do kolejnego etapu programu. Jako swoich trenerów wybrała Tomsona i Barona.

czytaj więcej…
 
PIJANY PIRAT Z NIELEGALNYM TOWAREM
Thumbnail

Łukowscy policjanci zatrzymali w Kieńkówce pędzącego 140 km/h fiata dukato. Mundurowi w trakcie kontroli wyczuli od kierującego 45-latka alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Ponadto w aucie znaleźli 400 kg krajanki tytoniu, prawie 130 000 sztuk papierosów bez akcyzy, ponad 400 000 gilz papierosowych, a także dwie kompletne maszyny do produkcji papierosów.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 235reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

16.09 g.13.00 - Sesja Rady Powiatu /UM/

18.09 g.19:00 - Koncert jubileuszowy: Nocna Zmiana Blusa /ŁOK/

27.09 g.17:00 - Koncert z okazji 15-lecia ZPiTZŁ "Łukowiacy" /hala sportowa przy SP nr 1/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

12 września od godz. 20:00

w programie m.in.:

PODSUMOWANIE WAKACJI

WYWIAD Z BURMISTRZEM

WYSTAWA PSÓW

POKAZ KASKADERÓW

NIEBIESCY RYCERZE W ŁUKOWIE

LUBLINIANIE O ŁUKOWIE

AKTUALNOŚCI

13 i 14 września - NON STOP

Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Podsumowanie wakacji

Festyn ekologiczny

Wystawa psów w parku miejskim

Rozpoczęcie roku szkolnego

Apetyt na radio

Remont skrzyżowania

"Niebiescy Rycerze"

Pokaz kaskaderski

Co lublinianie wiedzą o Łukowie?

Spotkanie przy pomniku w Jacie

ŁOK zaprasza

Rozmowa z burmistrzem D.Szustkiem

Konferencja Burmistrza D.Szustka

Dyżury aptek

12 – 14 IX - ul. Piłsudskiego 7

15 – 18 IX - ul. Staropijarska 24

Prognoza pogody

MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków

Lokalna Wyszukiwarna firm według branż.

Musisz uaktualnić Flash Player'a