Niedziela, 25 Stycznia 2015, Imieniny obchodzą: Miłosz, Miłowan, Miłowit, Paweł, Tatiana, Tacjanna 


25 stycznia - Dzień Sekretarki i Asystentki


Musisz uaktualni Flash Player'a
HITY ROKU, ORSZAK I WOŚP
Thumbnail

Zapraszamy Państwa na kolejny program Master TV. Premierowa emisja już 16 stycznia o godzinie 20:00. Zgodnie z naszą coroczną tradycją, zapraszamy do obejrzenia relacji z najciekawszych wydarzeń minionego roku. Pokażemy też jak ulicami Łukowa przeszedł Orszak Trzech Króli. W programie również łukowski finał WOŚP.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWIANIN AUTOREM LEKTURY SZKOLNEJ?
Thumbnail

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs, w którym każdy może zaproponować współczesną lekturę dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych. W ścisłej czołówce proponowanych już pozycji, jest książka łukowianina Tomasza Justyniarskiego „Psie Troski”.

czytaj więcej…
 
HIMALAJE W MARIOCIE
Thumbnail

Marta Chruściel, Przemek Abramczuk i Adam Abramczuk, Biegacze Pomagacze z łukowskiej Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc z Łukowa, postanowili "zdobyć" Mount Everest. Nie będą jednak wspinać się w Himalajach. Zamierzają zdobyć górę pokonując 65 razy 42 piętra hotelu Marriott w Warszawie. Zdobywając kolejne piętra, będą też pomagać Dominice, dziewczynce chorej na nieuleczalną mukowiscydozę. Akcja ta odbędzie się 24 stycznia.

czytaj więcej…
 
SPRAWNE PRZEDSZKOLAKI
Thumbnail

Rusza w Łukowie Klub Sprawnego Przedszkolaka. Oferuje on dzieciom w wieku od 4 do 6 lat ogólnorozwojowe zajęcia sportowe. Główną ideą przyświecającą Klubowi jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu wśród najmłodszych łukowian.

czytaj więcej…
 
UCZEŃ ZS1 W FINALE ELEKTRONA
Thumbnail

Sebastian Brodzik z Zespołu Szkół nr 1 im. H.Sienkiewicza w Łukowie znalazł się w finale VII edycji konkursu ELEKTRON organizowanego przez Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej. Konkurs dotyczy zagadnień z elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i mechatroniki.

czytaj więcej…
 
CEZARY KUCHARSKI KOŃCZY Z POLITYKĄ
Thumbnail

Cezary Kucharski, łukowski poseł na Sejm RP, w obszernym wywiadzie udzielonym dziennikowi „Polska The Times” powiedział, że nie będzie ubiegał się o reelekcję i kończy z polityką.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWSKIE SREBRNE SZKOŁY 2015
Thumbnail

Znamy najnowszy ogólnopolski ranking liceów i techników 2015 przygotowany przez miesięcznik Perspektywy. W tym prestiżowym rankingu najlepiej wśród łukowskich liceów wypadło IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, a wśród techników Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. St. Reymonta.

czytaj więcej…
 
ZMIANY W PODATKACH 2015
Thumbnail

Urząd Skarbowy w Łukowie i Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące zmian w podatkach jakie nastąpiły w 2015 roku. Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łukowie.

czytaj więcej…
 
DYŻURNY ZAPOBIEGŁ SAMOBÓJSTWU
Thumbnail

Podkomisarz Andrzej Czerski, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łukowie uratował życie 33-latka, który zadzwonił na numer alarmowy i powiedział, że chce popełnić samobójstwo. Policjant tak prowadził rozmowę, aby nie stracić z nim połączenia, ustali gdzie mężczyzna się znajduje i wysłał na pomoc policjantów.

czytaj więcej…
 
PIJANY NA DRODZE
Thumbnail

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca daewoo matiza, który „na podwójnym gazie” jechał po drogach powiatu łukowskiego. W aucie podróżował również pasażer, także pijany.

czytaj więcej…
 
HITY ROKU, ORSZAK I WOŚP
Thumbnail

Zapraszamy Państwa na kolejny program Master tv. Premierowa emisja już 16 stycznia o godzinie 20:00. Zgodnie z naszą coroczną tradycją, zapraszamy do obejrzenia relacji z najciekawszych wydarzeń minionego roku. Pokażemy też jak ulicami Łukowa przeszedł Orszak Trzech Króli. W programie również łukowski finał WOŚP.

czytaj więcej…
 
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Thumbnail

Już w najbliższą niedzielę, 18 stycznia, rozpocznie czwarta edycja Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Łuków. Pierwsze zawody odbędą się w Zespole Szkół w Dąbiu.

czytaj więcej…
 
NOWOROCZNE KONCERTY W ŁOK
Thumbnail

Początek roku to dobra okazja do tego, aby spotykać się na noworocznych koncertach. Na takie dwa muzyczne wydarzenia zapraszają Państwowa Szkół Muzyczna I Stopnia oraz Łukowska Orkiestra Dęta.

czytaj więcej…
 
POLICJA OSTRZEGA: UWAGA NA WNUCZKA
Thumbnail

Dzielnicowi z lubelskiego garnizonu, w tym również z łukowskiej komendy, będą odwiedzać starszych mieszkańców. Przekażą informację jak nie dać się oszukać „metodą na wnuczka” i zostawią ulotkę z ostrzeżeniem.

czytaj więcej…
 
UDANA AKCJA KRWIODAWSTWA W „ROLNIKU”
Thumbnail

20 jednostek krwi, tyle udało się zebrać cennego płynu podczas Terenowej Akcji Poboru Krwi, która odbyła się 12 stycznia w Zespole Szkół Nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie. Akcję przeprowadziło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Lublina przy wsparciu Szkolnego Koła PCK i Samorządu Uczniowskiego.

czytaj więcej…
 
„W 7 DNI DOOKOŁA BAJEK”
Thumbnail

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Teatr TAK zaprasza najmłodszych mieszkańców Łukowa na interaktywny spektakl pt. „W 7 dni dookoła bajek”. Odbędzie się on 26 stycznia o godz. 9:00, 10:30 i 12:00. Cena biletu 5 zł.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 257reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

25.01. g.17.00 Koncert karnawałowy /ŁOK/

26.01. g.9.00, 10.30, 12.00 Interaktywny spektakl "W 7 dni dookoła bajek" /ŁOK/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

23 stycznia od godz. 10:00

w programie m.in.:

HITY ROKU 2014

ORSZAK TRZECH KRÓLI

WOŚP

AKTUALNOŚCI

24 i 25 stycznia - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Orszak Trzech Króli

23. finał WOŚP

III Sesja Rady Miasta cz. 1

III Sesja Rady Miasta cz. 2

III Sesja Rady Powiatu

Dyżury aptek

23 – 25 I - ul. Partyzantów 17

26 – 29 I - ul. Piłsudskiego 7

Prognoza pogody


MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków