Piątek, 1 Sierpnia 2014, Imieniny obchodzą: Brodzisław, Justyn, Konrad, Konrada, Nadia, Piotr 


1 sierpnia - Dzień Karmienia Piersią


Musisz uaktualni Flash Player'a
ŁUKOWIANKI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA?
Thumbnail

W dniach 25-27 lipca 2014 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się konsultacje treningowe Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kick-Boxing w formule light contact. W treningach wzięły udział dwie łukowianki tj. Aleksandra Goławska i Marta Pawlikowska.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA EMISJĘ
Thumbnail

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy w piątek 25 lipca o godzinie 20:00. W programie podsumujemy to, co działo się pierwszego miesiąca wakacji.

czytaj więcej…
 
BAJKI, PREMIERY, LEKTURY
Thumbnail

Kino Łuków, działające od stycznia 2014 r w budynku ŁOK, podsumowało pierwsze półrocze swojej działalności. Przez ten okres do kina przyszło ponad 15000 widzów.

czytaj więcej…
 
MEGA-MECZ Z MASTER TV
Thumbnail

Już w piątek 25 lipca o 17:00 zabrzmi pierwszy gwizdek, rozpoczynający 48-godzinny mecz piłki nożnej. W tym megameczu weźmie udział kilkuset zawodników, zarówno zawodowców jak i amatorów. W tym najdłuższym meczu na Lubelszczyźnie zagra też drużyna „Mediów Lubelskich”, w składzie z dziennikarzami Master TV.

czytaj więcej…
 
POWSTRZYMAJ PIJANEGO KIEROWCĘ
Thumbnail

Miasto Łuków, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Telewizja Master przystąpiły do ogólnopolskiej kampanii zainaugurowanej przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych „Powstrzymaj pijanego kierowcę”. Na stronie internetowej MKRPA oraz w naszej telewizji zamieszczone zostały filmy instruktażowe i edukacyjne na ten temat.

czytaj więcej…
 
ŚWIĘTO MIODÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ 2014
Thumbnail

3 sierpnia w Ławkach odbędzie się doroczne „Święto Miodów Ziemi Łukowskiej”. Uroczystość rozpocznie się mszą św. w kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce o godz. 12.00. Po mszy organizatorzy zapraszają uczestników na imprezę plenerową w Ławkach.

czytaj więcej…
 
ULICA JANA ROGALSKIEGO W ŁUKOWIE?
Thumbnail

Miejscy radni z Przymierza dla Ziemi Łukowskiej przygotowują projekt uchwały aby nowo wybudowanemu łącznikowi pomiędzy ulicami Prusa i Cieszkowizna nadać imię Jana Rogalskiego. Przychylnie do tego wniosku odniósł się burmistrz Dariusz Szustek.

czytaj więcej…
 
STAROSTA ZAPROSIŁ PREZYDENTA RP
Thumbnail

22 lipca delegacja samorządu powiatowego uczestniczyła w spotkaniu z Podsekretarzem Stanu Maciejem Klimczakiem w Kancelarii Prezydenta RP. Celem wyjazdu do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie było zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wraz z małżonką na Narodowe Czytanie „Trylogii” Henryka Sienkiewicza na Ziemi Łukowskiej.

czytaj więcej…
 
ŚWIĘTO POLICJI
Thumbnail

24 lipca to dla wszystkich policjantek i policjantów data nieprzypadkowa. Tego dnia w 1919 roku powołano Policję Państwową, która miała stać na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego w II Rzeczypospolitej. Upamiętnieniem tego wydarzenia jest obchodzone co roku święto policji. Świętowano również w Łukowie. Były awanse i wyróżnienia.

czytaj więcej…
 
SUKCES ŁUKOWSKIEGO KULTURYSTY
Thumbnail

19 lipca w Sopocie odbyły się zawody w kulturystyce i fitness sylwetkowym. Drugie miejsce w kategorii junior open zajął Bartek Buczek z Łukowa. W rywalizacji brało udział 15 juniorów (18-23 lat) z całej Polski. Bartek był najmłodszy w tej stawce.

czytaj więcej…
 
STRAŻACY WYCIĄGNĘLI MĘŻCZYZNĘ Z PŁOMIENI
Thumbnail

Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie odebrał zgłoszenie o pożarze obory murowanej w miejscowości Kolonia Trzebieszów. Do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej. Dowódca akcji otrzymał informację o prawdopodobnym przebywaniu w palącym się budynku właściciela gospodarstwa.

czytaj więcej…
 
BOMBA W SKARBÓWCE I PROKURATURZE?
Thumbnail

Do Urzędu Skarbowego w Łukowie i Prokuratury Rejonowej w Łukowie dotarły maile z informacją że w budynkach są podłożone bomby. Szefowie obu placówek zarządzili ewakuację pracowników.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWIANIN KONTRA R. LEWANDOWSKI
Thumbnail

„Chociaż raz w życiu zagrać przeciwko Bayernowi Monachium” – o tym marzą piłkarze-amatorzy na całym świecie. Paulaner, partner niemieckiego klubu, pozwala spełnić to marzenie i corocznie organizuje mecz amatorów z całego świata kontra Philipp Lahm, Franck Ribéry, Arjen Robben, Mario Götze, Robert Lewandowski i inni.

czytaj więcej…
 
XIV TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
Thumbnail

19 lipca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zorganizował XIV Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora OSiR w ramach „Wakacji z OSiR-kiem”. W turnieju udział wzięło 14 drużyn z Łukowa i okolic.

czytaj więcej…
 
SZACHY
Thumbnail

W dniu 20 lipca 2014 r odbył się w Łukowie Wojewódzki Turniej Niesłyszących w Szachach zorganizowany przez Klub Sportowy Głuchych Hetman.

czytaj więcej…
 
NIETRZEŹWI KIERUJĄCY POJAZDAMI
Thumbnail

1) W dniu 15 lipca 2014 roku w Łukowie na ul. Stodolne, 43-letni mieszkaniec Warszawy kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 227
reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

3.08 g.12:00 - Święto Miodów Ziemi Łukowskiej /Ławki/

7.08 g.11:00 - Skate Turniej /park miejski/

9.08 g.9:00 - Turniej Siatkówki Plażowej /Pływalnia "Delfin"/

10.08 g.15:00 - Piknik Rodzinny /park miejski/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

1 sierpnia od godz. 20:00

w programie m.in.:

WAKACJE 2014

ROK PREZESA PKS

SYTUACJA ŁUKOWSKIEGO SZPITALA

FILM Z ARCHIWUM IPN „OSTOJA”

BĄDŹMY RAZEM

PROBLEM TAKSÓWKARZY

AUTOSTOPEM DO IRANU

AKTUALNOŚCI

2 i 3 sierpnia - NON STOP

Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Święto Policji

Podróż do Iranu

Rowerem do Wenecji

Wystawa w Muzeum

Ewakuacja US i Prokuratury

Otwarcie Pływalni Letniej

Siatkówka OSiR

Piłka plażowa OSiR

Wakacje z ŁOK-iem

"Bądźmy Razem"

"Moralność Pani Dulskiej"-spektakl

Międzynarodowy Dzień Uchodźcy

Dzień Spółdzielczości Bankowej

Wywiad z prezesem PKS w Łukowie

Mistrzostwa Europy Koni Arabskich w Janowie

50 lat OSP Gręzówka

Wywiad z dyrektorem SP ZOZ

Łukowscy Milionerzy

Prawo jazdy w Łukowie

Problem Łukowskich taksówkarzy

Wywiad z nowym trenerem ŁKS Orlęta Łuków

Turniej Amplus-a

Dyżury aptek

28 – 31 VII - ul. Piłsudskiego 7

1 – 3 VIII - ul. Rogalińskiego 10

Prognoza pogody

MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków

Lokalna Wyszukiwarna firm według branż.

Musisz uaktualnić Flash Player'a