Czwartek, 24 Lipca 2014, Imieniny obchodzą: Antoni, Kinga, Krystyna, Kunegunda, Olga, Wojciecha 


24 lipca - Dzień Policjanta


Musisz uaktualni Flash Player'a
DOTACJE DLA BEZROBOTNYCH
Thumbnail

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie przedłuża do odwołania nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „@ktywność + wiedz@ = sukc€s”. Na ten cel urząd ma 1,5 mln zł.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA EMISJĘ
Thumbnail

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy w piątek 18 lipca o godzinie 20:00. W programie obejrzą państwo relację z sesji Rady Miasta Łukowa oraz sesji Rady Powiatu Łukowskiego.

czytaj więcej…
 
TAKSÓWKARZE NAPRAWILI SWÓJ TELEFON
Thumbnail

Łukowscy taksówkarze z „Mini Korporacji” ponownie podłączyli swój telefon 25 798 22 22. Dzięki uprzejmości dyrekcji Sądu Rejonowego w Łukowie, budka telefoniczna zawisła na ogrodzeniu sądu, sąsiadującym z postojem taxi. Telefon podłączyli taksówkarze wraz z pracownikami telekomunikacji.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWSKI PUCHAR W JANOWIE PODL.
Thumbnail

Miasto Łuków oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie włączyły się w organizację Sportowych Mistrzostw Europy Koni Arabskich, które w dniach 18-20 lipca odbędą się w Janowie Podlaskim.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWSKA KRÓLOWA MLEKA W TVP 1
Thumbnail

Katarzyna Gajownik Polska Królowa Mleka, 5 lipca była gościem porannego programu „Dzień dobry w sobotę”  emitowanego na antenie TVP1. Magazyn koncentruje się na tematyce związanej z odżywianiem oraz produktami żywnościowymi.

czytaj więcej…
 
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
Thumbnail

Od 10 do 13 lipca w Obornikach Śląskich odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarów w ramach XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich. W zawodach wystartowało trzech zawodników łukowskich Orląt.

czytaj więcej…
 
WARCABY
Thumbnail

13 lipca odbył się w Łukowie Wojewódzki Turniej Niesłyszących w Warcabach 64-polowych zorganizowany przez Klub Sportowy Głuchych Hetman.

czytaj więcej…
 
WYPADEK NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH
Thumbnail

Dziś, 16 lipca około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Spokojnej doszło do potrącenia pieszej. Jak wynika z pierwszych relacji świadków zdarzenia, auto potrąciło kobietę w momencie kiedy wchodziła ona na przejście dla pieszych.

czytaj więcej…
 
POLICYJNA AKCJA DLA PIESZYCH
Thumbnail

W czwartek, 17 lipca od wczesnych godzin rannych rusza policyjna akcja pod kryptonimem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas działań na terenie naszego powiatu policjanci będą zdecydowanie reagować na przypadki łamania przez pieszych przepisów ruchu drogowego. Egzekwować będą również obowiązek używania elementów odblaskowych przez dzieci do lat 15 poruszających się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym.

czytaj więcej…
 
PIJANY KIEROWCA POTRĄCIŁ ROWERZYSTKĘ
Thumbnail

15 lipca tuż przed godz. 17.00 na ul. Stodolnej nietrzeźwy kierowca spowodował wypadek. Kierujący vectrą 43-letni mieszkaniec Warszawy, wykonując manewr cofania najechał na kobietę jadącą rowerem. 75-letnia rowerzystka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

czytaj więcej…
 
KONKURS NA DYREKTORA SP NR 5
Thumbnail

Burmistrz miasta Łuków ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie.

czytaj więcej…
 
ZNIKAJĄCE CZTERY DWÓJKI - WIDEO
Thumbnail

W nocy z 14 na 15 lipca z postoju taksówek w Łukowie zniknęła budka z telefonem o numerze 25 798 22 22. Budka i aparat należą do Mini Korporacji, zrzeszającej jedenastu taksówkarzy.

czytaj więcej…
 
ZMIANA TRENERA ORLĄT
Thumbnail

Stanisław Chudzik został trenerem IV-ligowej drużyny ŁKS Orlęta Łuków. Zastąpił on na tym stanowisku Pawła Grulę, który pełnił tę funkcję przez 2 lata.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWIANIN ZAROBIŁ 6,5 MLN ZŁ - WIDEO
Thumbnail

Ponad 6,5 mln zł – taki dochód uzyskał w 2013 roku jeden z przedsiębiorców powiatu łukowskiego. Jest on jednym z 18 biznesmenów, którzy w ubiegłym roku zarobili ponad 1 mln zł. Te dane pochodzą z łukowskiego Urzędu Skarbowego, gdzie właśnie zakończono analizę zeznań podatkowych.

czytaj więcej…
 
FILMOWY PIKNIK Z BGŻ
Thumbnail

„Epoka Lodowcowa 4” i „Licencja na uwodzenie” - te dwa świetne filmy dla młodszych i starszych zostaną pokazane w ramach Filmowego Pikniku Banku BGŻ.  Impreza odbędzie się we wtorek, 29 lipca na targowicy. Start o godz. 14.00. Wstęp wolny.

czytaj więcej…
 
NIETRZEŹWY WEEKEND
Thumbnail

Wielokrotnie już apelowaliśmy o to, by kierowcy powstrzymywali się od prowadzenia aut będąc pod wpływem alkoholu. Niestety apele nie odnoszą skutku. Tylko w miniony weekend w powiecie łukowskim zatrzymanych zostało 18 nietrzeźwych kierujących, a w ciągu całego tygodnia 27.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 226
reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

25.07 - "MEGA MECZ" najdłuższy mecz na Lubelszczyźnie /Krynka/

27.07 g.14:00 - VIII Festyn Transportowców /Żdżary - boisko piłkarskie/

29.07 g.14:00 - Filmowy Piknik Banku BGŻ /u.Prusa/Targowisko/

3.08 g.12:00 - Święto Miodów Ziemi Łukowskiej /Ławki/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

25 lipca od godz. 20:00

w programie m.in.:

WAKACJE 2014

ROK PREZESA PKS

SYTUACJA ŁUKOWSKIEGO SZPITALA

FILM Z ARCHIWUM IPN „OSTOJA”

BĄDŹMY RAZEM

PROBLEM TAKSÓWKARZY

AUTOSTOPEM DO IRANU

AKTUALNOŚCI

26 i 27 lipca - NON STOP

Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

XLV SESJA RADY MIASTA cz.1

XLV SESJA RADY MIASTA cz.2

XLV SESJA RADY MIASTA cz.3

XXXIII Sesja Rady Powiatu

Dyżury aptek

21 – 24 VII - ul. Wilczyńskiego 10B

25 – 27 VII - ul. Partyzantów 17

Prognoza pogody

MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków

Lokalna Wyszukiwarna firm według branż.

Musisz uaktualnić Flash Player'a