Piątek, 28 Sierpnia 2015, Imieniny obchodzą: Adelina, Aleksander, Aleksy, Augustyn, Patrycja, Sobiesław, Stronisław 


28 sierpnia - Dzień Lotnictwa


Musisz uaktualni Flash Player'a
ORLĘTA WCIĄŻ BEZ PUNKTÓW
Thumbnail

Piłkarze Orląt Łuków doznali trzeciej porażki z rzędu w rozgrywkach IV ligi. Tym razem nasi piłkarze przegrali 3:0 z rezerwami Górnika Łęczna i zajmują 14. miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

czytaj więcej…
 
ABY PAMIĘĆ TRWAŁA
Thumbnail

Zbliża się 70. rocznica zakończenia II wojny światowej i zamordowania przez Urząd Bezpieczeństwa legendarnego przywódcy Armii Krajowej z rezerwatu „Jata”, kapitana Wacława Rejmaka pseudonim „Ostoja”. Rada i Wójt Gminy Łuków, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Łuków oraz Towarzystwo Przyrodniczo - Historyczne „Orlik” upamiętnią te wydarzenia organizując 13 września uroczystość o charakterze historyczno – patriotycznym z udziałem Kompanii Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.

czytaj więcej…
 
KONKURS NA KASKADERÓW ROZSTRZYGNIĘTY
Thumbnail

Konkurs, w którym nasi widzowie mogli wygrać bilety na show kaskaderów Streets Owners rozstrzygnięty! Zwycięzcy będą mogli zobaczyć grupę kaskaderską na żywo już dzisiaj 21 sierpnia. Poniżej prezentujemy listę szczęśliwców.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA EMISJĘ
Thumbnail

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną wakacyjną emisję, którą nadamy w piątek 21 sierpnia o godzinie 20:00. W programie m.in. relacja z pobytu Beaty Szydło w Łukowie oraz wywiad z p.o. dyrektora SPZOZ Mariuszem Furlepą o kondycji finansowej i planach rozwoju szpitala.

czytaj więcej…
 
NIELEGALNE PAPIEROSY W STANINIE
Thumbnail

Prawie 1500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli w czwartek 20 sierpnia łukowscy policjanci. Nielegalne wyroby znaleziono u mieszkańca gminy Stanin. W przypadku wprowadzenia do obiegu takiej ilości papierosów Skarb Państwa straciłby 24 tys. zł.

czytaj więcej…
 
LETNIE KINO PRZED KOŚCIOŁEM
Thumbnail

W niedzielę 23 sierpnia przed kościołem Świętego Brata Alberta w Łukowie rozstawi się Letnie Kino. O godzinie 20:00 wyświetlany będzie film pod tytułem „Bezcenny dar”.

czytaj więcej…
 
MEDYK ZAPRASZA NA ROZMOWY KWALIFIKACYJNE
Thumbnail

Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie organizuje w dniach 25 i 26 sierpnia na rozmowy kwalifikacyjne. Szkoła zaprasza młodzież i osoby dorosłe zainteresowane kształceniem w systemie zaocznym, wieczorowym i dziennym oraz na kursach kwalifikacyjnych.

czytaj więcej…
 
NOWA KARETKA W SZPITALU
Thumbnail

Łukowski szpital zakupił kolejną nową karetkę. Tym razem jest to Renault Master. Samochód będzie stacjonował na Stacji Ratownictwa Medycznego w Łukowie. Obecnie trwają ostatnie prace przy jej wyposażaniu, i jak zapowiada dyrektor szpitala Mariusz Furlepa, w ciągu kilku najbliższych dni karetka będzie służyć mieszkańcom Łukowa i powiatu.

czytaj więcej…
 
OTWARCIE NOWEJ CZĘŚCI DPS
Thumbnail

W Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Broniewskiego w Łukowie zakończyła się właśnie inwestycja realizowana przez Starostwo Powiatowe. Jej efektem jest oddanie do użytku nowych pomieszczeń dla pensjonariuszy. Oficjalne otwarcie nowej części budynku odbędzie się 24 września.

czytaj więcej…
 
MISTRZOSTWA EUROPY KONI ARABSKICH
Thumbnail

Miasto Łuków oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie włączyły się w organizację Sportowych Mistrzostw Europy Koni Arabskich, które w dniach 10-13 września odbędą się w Janowie Podlaskim.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA DOŻYNKI
Thumbnail

Koniec lata i początek jesieni to czas na dożynkowe uroczystości. Rolnicze imprezy odbywać się będą w różnych gminach naszego powiatu. W niedzielę 30 sierpnia na dożynki zaprasza gmina Stoczek Łukowski oraz Gmina Łuków. Obie uroczystości rozpoczną msze święte dziękczynne o godz. 13:00.

czytaj więcej…
 
ROZDAJEMY BILETY NA KASKADERSKIE SHOW
Thumbnail

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie... Samochody, motocykle, quady - akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika – to wszystko zaprezentuje grupa kaskaderska Streets Owners. Ze swoim pokazem zagoszczą 21 sierpnia na stadionie w Łukowie. Master TV ma dla swoich widzów bezpłatne wejściówki.

czytaj więcej…
 
LETNIE GRILLOWANIE Z MRÓWKĄ
Thumbnail

Market Mrówka w Łukowie zaprasza mieszkańców naszego miasta na Letnie Grillowanie. Impreza rozpocznie się 20 sierpnia (czwartek) od godz. 10:10.

czytaj więcej…
 
PRACOWNIA ORANGE W STOCZKU
Thumbnail

Internauci wybrali miejscowości, w których powstaną nowoczesne Pracownie Orange. Jedna z nich powstanie w Stoczku Łukowskim.

czytaj więcej…
 
JURAJSKIE ŚRÓDZIEMIE HARCERZY
Thumbnail

Od 3 do 13 sierpnia harcerze ZHP z Łukowa, Starych Kobiałek, Stoczka Łukowskiego, Radzynia Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Konstantynowa przebywali na obozie „Jurajskie Śródziemie w Siamoszycach nieopodal Zawiercia na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

czytaj więcej…
 
POLICJANCI URATOWALI SAMOBÓJCĘ
Thumbnail

W Stoczku Łukowskim przy ul. Witosa 23-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Policjanci patrolujący ten rejon uratowali mu życie. Młody mężczyzna powiesił się na sznurze na metalowej furtce. Zauważyli to policjanci patrolujący okolicę.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 305reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

28.08. g.19.00 Koncert: Stare Dobre Małżeństwo /ŁOK/

30.08. g.13.00 Gminno - Parafialne Święto Plonów /Stara Róża, Turze Rogi/

30.08. g.13.00 Dożynki w Gminie Łuków /Turze Rogi/

30.08. g.14.00 Rodzinny Festyn Trzeźwości „Nie ulegam nałogom - żyję zdrowo” /SP w Trzebieszowie/

30.08. g.19.00 Koncert zespołu Chodu dla Franka /Opera, ul. Międzyrzecka 12/

6.09. g.11.00 XXI Ogólnopolskie Biegi im. ks. Stanisława Brzóski /Jata/

13.09. g.12.00 70 rocznica zakończenia II wojny światowej oraz 70 rocznica zamordowania kapitana Wacław Rejmaka ps. „Ostoja” /Gręzówka/

18.09. Koncert zespołu Video /Klub Decybel/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję

28 sierpnia od godz. 20:00

w programie m.in.:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO

PRIDE OF POLAND W JANOWIE PODLASKIM

PIKNIK W PARKU

UPAŁY W ŁUKOWIE

SPORT

AKTUALNOŚCI

29 - 30 sierpnia - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Piknik w parku

Podsumowanie 35. pielgrzymki na Jasną Górę

Inkubatory Przedsiębiorczości

Zakręceni - Bartłomiej Krasuski

Policja ostrzega przed oszustwami internetowymi

Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim

Beata Szydło w Łukowie

Święto Wojska Polskiego

Rozmowa z dyrektorem SP ZOZ

Pomóżmy Frankowi

Upały w Łukowie

Podsumowanie projektu Comenius

Dyżury aptek

28 – 30 VIII - ul. Nowowiejskiego 2

31 VIII– 3 IX - ul. Wilczyńskiego 10B

Prognoza pogody


MKRPA

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków