Sobota, 28 Lutego 2015, Imieniny obchodzą: Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor, Roman 


28 lutego - Dzień Kibica Cracovii


Musisz uaktualni Flash Player'a
FLAGA OLIMPIJSKA W ŁUKOWIE
Thumbnail

Podczas Memoriału im. Janusza Kowalczyka w podnoszeniu ciężarów, zostanie oficjalnie zainaugurowana działalność Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej. Uroczystość odbędzie się 28 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2.

czytaj więcej…
 
POMOC DLA PRACODAWCÓW I PRACOWNIKÓW
Thumbnail

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie oraz Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej serdecznie zapraszają pracodawców oraz inne osoby zainteresowane na spotkanie informacyjne pt:„Pomoc dla pracodawców i ich pracowników, oferowana przez urzędy pracy i/lub finansowana z funduszu pracy”. Spotkanie odbędzie się 3 marca o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Łukowa.

czytaj więcej…
 
BĘDĄ WYŁAPYWAĆ BEZPAŃSKIE PSY
Thumbnail

10 tys. zł to kwota z budżetu Łukowa, o jaką mogą ubiegać się organizacje pożytku publicznego, które zechcą zająć się zorganizowaniem opieki nad bezpańskimi zwierzętami na terenie miasta. Otwarty konkurs zostanie rozstrzygnięty 13 marca.

czytaj więcej…
 
ROZPOCZĄŁ SIĘ TYDZIEŃ POMOCY
Thumbnail

23 lutego, rozpoczął się Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W akcję tę, prowadzoną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komendę Główną Policji włączyły się również Komenda Powiatowa Policji w Łukowie oraz Prokuratura Rejonowa w Łukowie.

czytaj więcej…
 
WARSZTATY WIELKANOCNE W MUZEUM
Thumbnail

Tradycyjnie już, przed Świętami Wielkiej Nocy, Muzeum Regionalne w Łukowie organizuje warsztaty wielkanocne. Odbędą się one w dniach od 2 marca do 3 kwietnia, a głównym celem będzie ukazanie dawnych zwyczajów i obrzędów wielkanocnych.

czytaj więcej…
 
NOWE STARE WŁADZE ŁUKOVII
Thumbnail

W dniu 20 lutego odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Łukovia Łuków. W czasie zebrania udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi, uchwalono nowy statut klubu oraz wybrano nowe władze.

czytaj więcej…
 
PUiIK ZAPOWIADA KONTROLE KANALIZACJI
Thumbnail

Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej w Łukowie przystępuje do inspekcjonowania sieci i wykrywania nielegalnych podłączeń wód opadowych oraz nielegalnych podłączeń ścieków do kanalizacji sanitarnej. Prace te będą prowadzone z wykorzystaniem lokalizatora nielegalnych przyłączy (urządzenie typu Fog-smoker).

czytaj więcej…
 
PONAD 200 SKONTROLOWANYCH KIEROWCÓW
Thumbnail

15 kierujących „na podwójnym gazie” zatrzymali łukowscy policjanci. Jest to wynik przeprowadzonej 23 lutego akcji „Trzeźwy Poranek” oraz weekendowych działań drogówki. W trakcie prowadzonych działań skontrolowano ponad 200 kierujących pojazdami.

czytaj więcej…
 
KANDYDACI NA SEKRETARZA
Thumbnail

Mirosław Kałuski i Ryszard Szczygieł to dwóch kandydatów, którzy zostali dopuszczeni do konkursu na stanowisko sekretarza Miasta Łuków. W oficjalnym ogłoszeniu nie podano jednak kiedy odbędzie się konkurs. Napisano jedynie, że o terminie przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

czytaj więcej…
 
NAJLEPSZE I NAJGORSZE SZKOŁY JAZDY
Thumbnail

Wydział Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Łukowie dokonał analizy statystycznej zdawalności egzaminów na prawo jazdy. Podstawą do opracowania były zestawienia przesłane przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego dotyczące średniej zdawalności osób szkolonych w danym ośrodku szkolenia kierowców z terenu powiatu łukowskiego.

czytaj więcej…
 
KRONIKA POLICYJNA
Thumbnail

1) W dniu 16 lutego 2015 roku w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej nieznany sprawca skradł rower marki Wenessa. Pokrzywdzona wartość straty określiła na kwotę 570 zł

czytaj więcej…
 
ROZMOWA Z AUTOREM KSIĄŻKI „PSIE TROSKI”
Thumbnail

Książka „Psie Troski” autorstwa łukowianina Tomasza Justyniarskiego, została laureatem konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wybierzmy wspólnie lektury najmłodszym”. „Psie troski” zajęły pierwsze miejsce wg rodziców i nauczycieli wśród nowych lektur szkolnych MEN, wyprzedzając m.in. „Harrego Pottera”.

czytaj więcej…
 
ODEBRALI BROŃ PO KLEEBERCZYKACH
Thumbnail

Do Domu Kultury Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej, w piątek 20 lutego, weszli policjanci. Jak nas poinformował oficer prasowy łukowskiej komendy, funkcjonariusze zabezpieczyli i zabrali stamtąd broń znajdującą się w salach muzealnych. Zrobiono to na podstawie ustaleń, z których wynika, że broń ta przechowywana jest w Domu Kultury w Woli Gułowskiej z naruszeniem przepisów ustawy o broni i amunicji.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA EMISJĘ
Thumbnail

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 20 lutego o godzinie 20:00. W programie relacje z sesji Rady Miasta i sesji Rady Powiatu.

czytaj więcej…
 
ZASZCZEPIĄ 170 AFRYKAŃSKICH DZIECI
Thumbnail

1700 zł - to kwota jaką udało się zebrać podczas tegorocznej aukcji laleczek „Wszystkie Kolory Świata” w Przedszkolu Miejskim Nr 7 w Łukowie. Do licytacji przekazano 21 lalek. Aukcja odbyła się 19 lutego.

czytaj więcej…
 
TYDZIEŃ Z PITEM W POSELSKIM BIURZE
Thumbnail

Mateusz Popławski, radny Rady Miasta oraz Jacek Szczygielski, dyrektor biura poselskiego Cezarego Kucharskiego zapraszają na „TYDZIEŃ Z PITEM” czyli bezpłatną pomoc przy corocznym  rozliczeniu z Urzędem Skarbowym. Aby skorzystać z pomocy wystarczy przyjść do biura poselskiego przy ulicy Przemysłowej 22a/7 w dniach od 23 do 27 lutego w godzinach od 10.00 do 17.00 oraz w sobotę 28 lutego w godzinach od 10.00 do 15.00.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 265

reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

28.02. g.15.00 Ostatnia runda Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej/SP1/

1.03. g.10.00 XIII Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego /ŁOK/

10.03. g.10.00 V Przegląd Małych Form Artystycznych /Zespół Placówek/

12.03. g.19.00 Akustyczny koncert Artura Gadowskiego /ŁOK/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

27 lutego od godz. 20:00

w programie m.in.:

FILM „SZLAK ZIEMI ŁUKOWSKIEJ”

FERIE W ŁUKOWIE

J. PALIKOT NA TARGOWICY

"LOKA" W DECYBELU

WALENTYNKOWY BAL SENIORÓW

WYWIAD Z DYREKTOREM SZPITALA

28 lutego i 1 marca - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

IV sesja Rady Miasta cz.1

IV sesja Rady Miasta cz.2

IV sesja Rady Miasta cz.3

IV sesja Rady Powiatu

Dyżury aptek

27 II – 1 III - ul. Rogalińskiego 10

2 – 5 III - ul. Wilczyńskiego 10 B

Prognoza pogody


MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków