Poniedziałek, 22 Grudnia 2014, Imieniny obchodzą: Beata, Drogomir, Flawian, Franciszka, Gryzelda, Honorata, Ksawera, Ksaweryna, Zenon, Zenona 


22 grudnia - Święto Godowe


Musisz uaktualni Flash Player'a
SZACHY
Thumbnail

Po raz pierwszy od kilkunastu lat łukowska drużyna szachowa stanęła na podium w zawodach rangi wojewódzkiej. W poniedziałek 15 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim odbył się wojewódzki finał Gimnazjady w szachach drużynowych.

czytaj więcej…
 
ZNÓW PLAGA PIJANYCH KIEROWCÓW
Thumbnail

W minionym tygodniu łukowscy policjanci zatrzymali kilkunastu kierowców na „podwójnym gazie”.

czytaj więcej…
 
KRONIKA POLICYJNA
Thumbnail

1) W dniu 9 grudnia 2014 roku w Łukowie na ul. Partyzantów nieznany sprawca dokonał kradzieży torebki damskiej w której znajdowały się okulary optyczne, pieniądze oraz dokumenty osobiste.

czytaj więcej…
 
IZABELA TROJANOWSKA W ŁUKOWIE
Thumbnail

Izabela Trojanowska będzie gwiazdą tegorocznego Koncertu Kolęd i Słodkich Serc. Na scenie wystąpi z Dariuszem Tokarzewskim z zespołu VOX. Koncert odbędzie się 21 grudnia (niedziela) w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie. Mile widzianym „biletem wstępu” sbędą słodycze.

czytaj więcej…
 
ZOFIA ŻUK REZYGNUJE
Thumbnail

Podczas opłatkowego spotkania członków Siedleckiej Loży Bisness Centre Club, które odbyło się 11 grudnia w Łuksji, kanclerz Zofia Żuk poinformowała, że od 1 stycznia przekazuje władzę w loży panu Markowi Zdanowskiemu. Nowy kanclerz jest współwłaścicielem Zakładu Mięsnego Wierzejki. W kierowaniu siedlecką lożą BCC pomagać mu będzie żona Agnieszka oraz syn Adam.

czytaj więcej…
 
BOKS KOBIET
Thumbnail

Anna Maksim (ŁKS Orlęta Łuków) została sklasyfikowana na drugim miejscu (w kategorii 81 kg) w rankingu Polskiego Związku Bokserskiego. Na czwartym miejscu w kategorii 75 kg znalazła się inna reprezentantka łukowskiego klubu, Agnieszka Osial.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA LODOWISKO
Thumbnail

Lodowisko „Biały Orlik” przy Zespole Szkół Nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Łukowie będzie otwarte już od 13 grudnia.

czytaj więcej…
 
STAROSTA BEZ PODWYŻKI, PIERWSZE KŁÓTNIE
Thumbnail

W czwartek 11 grudnia odbyła się II Sesja Rady Powiatu Łukowskiego. Radni wybierali składy osobowe stałych komisji oraz uchwalili pensję dla starosty. Zarobki Janusza Kozioła zostały uchwalona na tym samym poziomie co cztery lata temu i wynoszą 12 135zł brutto.

czytaj więcej…
 
WICEMISTRZOSTWO L.KAMIŃSKIEJ
Thumbnail

9 grudnia w Białej Podlaskiej odbył się finał Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu drużynowym i indywidualnym.

czytaj więcej…
 
„OSKARY” ROZDANE – JEDEN DLA ŁUKOWA
Thumbnail

11 grudnia w Warszawie odbyło się wręczenie najważniejszego wyróżnienia w dziedzinie kultury ludowej - „Nagrody im. Oskara Kolberga” przyznawanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W Roku Oskara Kolberga w gronie 12 laureatów tegorocznej edycji nagrody jest łukowski rzeźbiarz Mieczysław Gaja.

czytaj więcej…
 
MIĘDZYNARODOWY SUKCES K. BOREJKO
Thumbnail

XXI Międzynarodowy Festiwal „Super Mikrofon Radia Jard” zakończył się sukcesem dla uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie - Klaudii Borejko. Zajęła ona pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 11 - 13 lat.

czytaj więcej…
 
GIMNAZJUM NR 1 PROSI O GŁOSY
Thumbnail

„Jak zachwycić uczniów utworem Hemingway’a pt. Stary człowiek i morze?” – taki tytuł nosi projekt edukacyjny, który uczniowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie zgłosili do V edycji konkursu „Projekt z klasą”.

czytaj więcej…
 
ZIMOWE MISTRZOSTWA W SZACHACH
Thumbnail

10 grudnia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Nasz Region” zorganizowali XV Jubileuszowe Zimowe Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Miasta Łuków w Szachach Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych.  

czytaj więcej…
 
ŁUKÓW W LUBELSKIM KLASTRZE
Thumbnail

Łukowska Fundacja Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości jest jedną z 14 instytucji należących do Lubelskiego Klastra Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB). Spotkanie inaugurujące działalność Klastra, połączone z uroczystym podpisaniem umowy partnerskiej, odbędzie się 12 grudnia w lubelskim Trybunale Koronnym. (Lublin, Rynek 1).

czytaj więcej…
 
MARCIN MATEŃKO WCIĄŻ ZASTĘPCĄ
Thumbnail

Podczas sesji Rady Miasta burmistrz Dariusz Szustek poinformował oficjalnie, że ponownie powoła na stanowisko swojego zastępcy Marcina Mateńkę. Takie zapowiedzi pojawiały się już podczas kampanii wyborczej. Teraz zostało to potwierdzone.

czytaj więcej…
 
PROFESOR UKARANY ZA KAMPANIĘ
Thumbnail

3 000 zł grzywny ma zapłacić prof. Waldemar Paruch za złamanie przepisu Kodeksu Wyborczego. Sąd uznał go winnym prowadzenia kampanii wyborczej w łukowskim Urzędzie Miasta.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 253


reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

21.12 g.10:00 - VII Jarmark Bożonarodzeniowy /Plac Wolności i Solidarności/

21.12 g.18:00 - Koncert kolęd i słodkich serc/ Izabela Trojanowska /hala SP1/

22.12 g.16:00 - Spotkanie opłatkowe łukowian /park miejski/

11.01 - 23 Finał WOŚP

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

19 grudnia od godz. 20:00

w programie m.in.:

DRUGA CZĘŚĆ FILMU „ŚLADAMI AUTORA JANKA MUZYKANTA”

WYWIAD ZE STAROSTĄ JANUSZEM KOZIOŁEM

II SESJA RADY MIASTA

II SESJA RADY POWIATU

20 i 21 grudnia - NON STOP

Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

I Sesja Rady Miasta

Wywiad z burmistrzem Dariuszem Szustkiem

I Sesja Rady Powiatu

Wywiad ze starostą Januszem Koziołem

Dyżury aptek

15 – 18 XII - ul. Dmocha 2

19 – 21 XII - ul. Rogalińskiego 14

Prognoza pogody


MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków