Wtorek, 2 Września 2014, Imieniny obchodzą: Absalon, Bohdan, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Dersław, Dionizy, Eliza, Henryk, Julian, Stefan, Tobiasz, Wilhelm, Witomysł 


2 września - Dzień Dużego Rozmiaru


Musisz uaktualni Flash Player'a
ZWYCIĘZCA POLSKI Z ŁUKOWA - WIDEO
Thumbnail

Dog niemiecki, którego właścicielką jest pani Monika Kozłowska z Łukowa, zdobył tytuł „Zwycięzcy Polski” podczas II Mazowieckiej Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych. Impreza ta odbywała się 24 sierpnia w łukowskim parku miejskim.

czytaj więcej…
 
PREZYDENT CZYTA SIENKIEWICZA
Thumbnail

W sobotę 6 września cała Polska będzie brać udział w akcji „Narodowe Czytanie”. To inicjatywa Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W tym roku wszyscy będą czytać dzieła Henryka Sienkiewicza.

czytaj więcej…
 
KONFLIKTU TAKSÓWKARZY CIĄG DALSZY
Thumbnail

Prokuratora Rejonowa w Łukowie wszczęła śledztwo w sprawie nadużycia władzy przez burmistrza Łukowa „poprzez wymuszenie wyrażenia zgody przez Mini Korporację Taxi do określonego zachowania”.

czytaj więcej…
 
NOWE MIEJSCE DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Thumbnail

1 września kiedy rozpocznie się nowy rok szkolny 2014/2015 najmłodsi podopieczni Zespołu Szkolno – Przedszkolnego zyskają nowe sale. Rozbudowany budynek tzw. Małej Jedynki jest już gotowy. Miejsce znajdą tam uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6.

czytaj więcej…
 
ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI NA KASKADERÓW
Thumbnail

Zapraszamy Państwa do udziału w zabawie, w której do rozdania mamy cztery bilety na dzisiejszy pokaz kaskaderów na stadionie Orląt. Aby powalczyć o zdobycie biletów wystarczy „polubić” nasz profil facebook.com/TelewizjaMaster.

czytaj więcej…
 
OBOWIĄZKOWE ODBLASKI DLA PIESZYCH
Thumbnail

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat w wysokości od 20 do 500 zł.

czytaj więcej…
 
ŁUKOWIANKI GOTUJĄ SAME
Thumbnail

Panie w województwie lubelskim przygotowują posiłki głównie same, ale we wspólne gotowanie starają się angażować także mężczyzn i dzieci. Wyniki badania konsumenckiego pokazały, że dzielenie kuchennych zadań między najbliższych daje polskim rodzinom więcej pozytywnych emocji.

czytaj więcej…
 
PIJANY KIEROWCA POWSTRZYMANY
Thumbnail

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 49-letni mieszkaniec gminy Stanin, który w sobotę 23 sierpnia przyjechał samochodem na festyn w Kosutach. Policjanci zatrzymali go po tym, jak jedna z uczestniczek festynu powiadomiła telefonicznie  dyżurnego łukowskiej komendy, o swoich podejrzeniach dotyczących mężczyzny.

czytaj więcej…
 
WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ NA „ŁUKOWIAKÓW”
Thumbnail

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” świętuje w tym roku jubileusz 15-lecia. Z tej okazji 27 września odbędzie się jubileuszowy koncert, na którym zaprezentowany zostanie dorobek zespołu. Na scenie, razem z osobami, które dziś tworzą Zespół, wystąpią również i byli członkowie „Łukowiaków”.

czytaj więcej…
 
KASKADERZY NA STADIONIE
Thumbnail

Flott Cascaders Team zaprasza mieszkańców Łukowa na niepowtarzalny pokaz FMX – freestyle motocross. Impreza odbędzie się na stadionie Orląt w środę 27 sierpnia o godzinie 19:00.

czytaj więcej…
 
WARCABY
Thumbnail

24 sierpnia odbył się w Łukowie Wojewódzki Turniej Niesłyszących w Warcabach 100-polowych zorganizowany przez Klub Sportowy Głuchych Hetman.

czytaj więcej…
 
UTRUDNIENIA NA SKRZYŻOWANIU
Thumbnail

Kierowcy jeżdżący po Łukowie muszą się liczyć z utrudnieniami ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Partyzantów i Cieszkowizna. Na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich firma PRID wykonuje tam nową nawierzchnię.

czytaj więcej…
 
KRONIKA POLICYJNA
Thumbnail

1) W dniu 18 sierpnia 2014 roku w miejscowości Kamień zaistniał pożar składowanych w stercie bel słomy. Pokrzywdzony 24-letni mieszkaniec gminy Wola Mysłowska straty określił na kwotę 2500 zł.

czytaj więcej…
 
POZDROWIENIA Z WENECJI
Thumbnail

W sobotę 23 sierpnia dwójka młodych łukowian, Mateusz Cap i Paweł Dołęgowski osiągnęli swój cel i dojechali rowerami do Wenecji. Młodzi łukowianie spędzili w podróży prawie miesiąc.

czytaj więcej…
 
WYSOKA PORAŻKA ORLĄT
Thumbnail

Kolejnej wyjazdowej porażki doznali piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków. Tym razem przegrali 0:3 z Czarnymi Dęblin.

czytaj więcej…
 
TENIS ZIEMNY
Thumbnail

W dniach 16 – 17 sierpnia w Zamościu odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisowy o Puchar Prezesa Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. Turniej był zaliczany do klasyfikacji ATP Polska i miał rangę „2”, czyli najwyższą dla tego typu zawodów.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 232

reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

6.09 g.17:00 - Wspólne grillowanie w stylu marynistycznym /Ośrodek Rekreacyjny Państwa Kucharskich w Świdrach/

7.09. g.11:40- Bieg im. ks. Brzóski /Rezerwat Jata/

7.09. g 14:00- Piknik charytatywny "Gramy dla Edyty"/Steak-dawny Pub 7/

18.09 g.19:00 - Koncert jubileuszowy: Nocna Zmiana Blusa /ŁOK/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję programu:

29 sierpnia od godz. 20:00

w programie m.in.:

UROCZYSTOŚCI 15 SIERPNIA

KRAINA MLEKA

SZYMON KOŁECKI W ŁUKOWIE

BEARS RIDERS NA WEGRZECH

PRIDE OF POLAND

DZIKI ZACHÓD W PARKU

FILM „ŚLADAMI AUTORA JANKA MUZYKANTA”

AKTUALNOŚCI

30 i 31 sierpnia - NON STOP

Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Święto Wojska Polskiego

Kraina mleka

Dziki Zachód w parku

Bears Riders na Węgrzech

Szymon Kołecki w Łukowie

Remont PKP

Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim

Wypadek radiowozu

Dyżury aptek

1 – 4 IX - ul. Partyzantów 17

5 – 7 IX - ul. Wilczyńskiego 10B

Prognoza pogody

MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków

Lokalna Wyszukiwarna firm według branż.

Musisz uaktualnić Flash Player'a