Czwartek, 28 Maja 2015, Imieniny obchodzą: Augustyn, German, Jaromir, Priam, Wiktor, Wiktoriusz, Wilhelm, Wrócimir 


28 maja – Dzień Bez Prezerwatywy


Musisz uaktualni Flash Player'a
W ŁUKOWIE ZDECYDOWANIE WYGRAŁ DUDA
Thumbnail

Andrzej Duda będzie nowym prezydentem RP. W II turze wyborów prezydenckich uzyskał 52,0 proc. głosów, pokonując urzędującego prezydenta Bronisława Komorowskiego (48%). Również w Łukowie kandydat PiS odniósł zdecydowane zwycięstwo.

czytaj więcej…
 
15-LETNIA ZŁODZIEJKA
Thumbnail

W dniu 24 maja 2015 roku w Łukowie na osiedlu Chącińskiego 15-letnia łukowianka skradła portfel 31-letniemu mieszkańcowi Łukowa, w którym znajdowało się 150 zł i 535 euro.

 
SIENKIEWICZOWSKIE ŚWIĘTO
Thumbnail

Władze Powiatu Łukowskiego oraz Muzeum Henryka Sienkiewicza zapraszają na koncert sienkiewiczowski, który odbędzie się 28 maja w Woli Okrzejskiej. Gwiazdą wieczoru będzie Zbigniew Zamachowski, odtwórca roli Michała Wołodyjowskiego w filmie „Ogniem i Mieczem”. Koncertowi będzie towarzyszyła konferencja „Społeczne Idee H. Sienkiewicza”.

czytaj więcej…
 
NIEPEŁNOSPRAWNI GRALI W DARTA
Thumbnail

W dniu 24 maja odbył się w Łukowie Powiatowy Turniej Niepełnosprawnych w Darta zorganizowany przez Klub Sportowy Głuchych Hetman.

czytaj więcej…
 
ZAPRASZAMY NA EMISJĘ
Thumbnail

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 22 maja o godzinie 20:00. W programie relacja z obrad VI Sesji Rady Powiatu Łukowskiego zwołanej w trybie nadzwyczajnym.

czytaj więcej…
 
SREBRNA SZTANGA
Thumbnail

16 maja w Białej Podlaskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów. Wśród startujących był Łukasz Ławecki, reprezentant ŁKS „Orlęta” Łuków, a zarazem student II roku na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Zdobył on srebrny medal i wicemistrzostwo Polski.

czytaj więcej…
 
SUKCESY UCZNIÓW ZS NR3
Thumbnail

W sobotę 16 maja w gmachu Collegium Jana Pawła II na KUL-u odbył się Finał Konkursu Papieskiego „Chrzest -Polska - Człowiek” organizowanego przez Instytut Tertio Millennio. Do tego etapu zakwalifikowało się troje uczniów z ZS 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie.

czytaj więcej…
 
SZACHOWA GIMNAZJADA
Thumbnail

W dniach 14-17 maja drużyna Gimnazjum nr 2 im. ks. St. Konarskiego w Łukowie brała udział w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w Szachach, która odbyła się w Ustroniu. Drużyna z „Dwójki” wystąpiła w składzie: Julia Piwowarczyk, Aleksandra Goławska, Mikołaj Milcarz oraz Wiktoria Opalińska. Był to najmłodszy wiekowo zespół uczestniczący  w rozgrywkach. Łukowscy szachiści zajęli 18 miejsce na 48 uprawnionych zespołów.

czytaj więcej…
 
POKAZ BARMAŃSKI W ZS 2
Thumbnail

22 maja w Zespole Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego w Łukowie odbędą się warsztaty barmańskie. Przed uczniami z klas technikum kelnerskiego wystąpi Jerzy Czapla, ekspert z Centrum Szkolenia Barmanów.

czytaj więcej…
 
ZWĘŻONY PRZEJAZD NA UL. JANA PAWŁA II
Thumbnail

Kierowcy korzystający z przejazdu kolejowego w ulicach Fartak i Jana Pawła II niepokoją się, że po remoncie będą mieć zbyt wąski pas drogi. Dotychczasowy przebieg prac wskazuje, że jezdnia, która miała dotychczas szerokość około 9 metrów, teraz będzie mieć tylko 6 metrów.

czytaj więcej…
 
TRZECH NOWYCH INWESTORÓW W ŁAZACH
Thumbnail

W podstrefie ekonomicznej w Łazach mają pojawić się w najbliższym czasie trzej nowi inwestorzy. Dwóch przedsiębiorców już zakupiło działki, a trzeci wkrótce ma przystąpić do przetargu.

czytaj więcej…
 
TRASA ZDROWIA JEDNAK W PARKU
Thumbnail

W Łukowie może powstać dwukilometrowa ścieżka z dziewięcioma instalacjami treningowymi. Zgodnie z założeniami projektu, w drugim etapie konkursu należało przeprowadzić warsztaty konsultacyjne.

czytaj więcej…
 
HISTORIA ŁUKOWSKIEGO KONWIKTU
Thumbnail

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łukowskiej i Muzeum Regionalne w Łukowie wydało publikację pt. „Łukowski konwikt, historia i dzień dzisiejszy”. Jest to 24 numer Zeszytów Łukowskich, którego autorką jest Iwona Marczuk.

czytaj więcej…
 
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
Thumbnail

W Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Łukowie odbyła się jubileuszowa X edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Asy z trzeciej klasy”. W konkursie wzięło udział 15 uczniów – po 5 z trzech łukowskich szkół podstawowych, którzy zwyciężyli w wewnątrzszkolnych konkursach matematycznych.

czytaj więcej…
 
ŚWIĘTO RODZINY W ZESPOLE PLACÓWEK
Thumbnail

„Dzień Rodzin z Dzieckiem Niepełnosprawnym” to spotkanie integracyjne, na które zapraszają Zespół Placówek w Łukowie oraz Stowarzyszenie „Jesteśmy Sobie Potrzebni”. Odbędzie się ono 3 czerwca. Jego uczestnicy spotkają się w Zespole Placówek.

czytaj więcej…
 
POWIAT NA TARGACH W OPOLU
Thumbnail

W miniony weekend przedstawiciele samorządu powiatowego uczestniczyli w międzynarodowych targach turystyki w Opolu. Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji projektu „Wspieranie i promocja możliwości rozwojowych Powiatu Łukowskiego”. W targach uczestniczył Wicestarosta Łukowski Włodzimierz Wolski, Sekretarz Powiatu Jerzy Siwiec oraz Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Polityki Społecznej – Roman Bocian.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 288
reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

28.05. g.11.00 Koncert Sienkiewiczowski /Park w Woli Okrzejskiej/

31.05. g.8.30 Zawody wędkarskie dzieci /Zalew Zimna Woda/

31.05. g.12.00 Dzień Dziecka /Park miejski/

31.05. g.13.00 Gminny Dzień Dziecka /boisko ZS w Gołaszynie/

8.06. g.19.00 Koncert Aloszy Awdiejewa /ŁOK/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję świąteczną

29 maja od godz. 20:00

w programie m.in.:

DNI ŁUKOWA 2015

NOC MUZEÓW

DZIEŃ STRAŻAKA

PRZEDSZKOLNY DZIEŃ NIEZAPOMINAJKI

AKTUALNOŚCI

SPORT

30 i 31 maja - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Zmiany w przepisach ruchu drogowego

VII Sesja Rady Miasta cz. 1

VII Sesja Rady Miasta cz. 2

Dyżury aptek

25 – 28 V - ul. Rogalińskiego 14

29 – 31 V - ul. Nowowiejskiego 2

Prognoza pogody


MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków