Niedziela, 5 Lipca 2015, Imieniny obchodzą: Antoni, Bartłomiej, Filomena, Jakub, Karolina, Michał, Przybywoj, Szarlota, Wilhelm 


5 lipca - Święto św.Cyryla i Metodego


Musisz uaktualni Flash Player'a
POLICJANT SŁUŻBY KRYMINALNEJ 2015
Thumbnail

Komisarz Leszek Misiak, podkomisarz Marcin Baniak, młodszy aspirant Adam Zborowski i młodszy aspirant Wojciech Bogusz to policjanci z Łukowa, występujący jako reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Łukowska grupa zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2015”. Finał konkursu odbywał się w dniach od 23 do 25 czerwca w Szkole Policji w Pile. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie byli jedną z nielicznych drużyn, która składała się z funkcjonariuszy pracujących w jednej komendzie.

czytaj więcej…
 
„SZACUN” DLA „DWÓJKI”
Thumbnail

Uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Łukowie w dwa dni ozdobili swoją szkołę muralem. Na ścianie budynku znalazł się napis „Szacun”, twarze uczniów i cytat z patrona szkoły, księdza Stanisława Konarskiego: „uszlachetnianie serc i dusz”. Praca została zakończona 25 czerwca. Mural to wyraz poszanowania różnorodności, tolerancji i wielokulturowości. Uczniów wspierał i uczył Dariusz Paczkowski z Fundacji Klamra. Ich wspólna praca miała pokazać, jak bardzo ludzie różnią się od siebie, ale równocześnie i to, że kiedy akceptują wzajemnie swoją inność, świat może wyglądać zupełnie inaczej.

czytaj więcej…
 
„DELFINEK” ROZPOCZYNA SEZON LETNI
Thumbnail

27 czerwca zostanie otwarta letnia pływalnia „Delfinek” w Łukowie. Na najmłodszych czeka zmodernizowany najmniejszy basen i nowy plac zabaw. Przygotowano również nowe miejsce na kasę i parking dla rowerów i motorowerów. Centy biletów pozostają bez zmian. Pływalnia będzie czynna codziennie od 11.00 do 20.00. Pierwszego dnia dzieci i młodzież będą mogły korzystać z pływalni bezpłatnie.

czytaj więcej…
 
BIEGNIEMY DLA FRANKA
Thumbnail

Franek ma półtora roku. Kiedy miał 9 miesięcy, jego rodzice zaczęli zauważać niepokojące objawy. Dziś mają już diagnozę - autyzm. W Łukowie ruszyła właśnie akcja „Biegniemy dla Franka”. Jej inicjatorem jest Jacek Szczygielski, który zamierza wziąć udział w Maratonie Warszawskim 27 września. Startując w maratonie, Jacek Szczygielski chce promować łukowskie firmy i instytucje, które zechcą wspomóc finansowo rehabilitację Franka.

czytaj więcej…
 
NAGRODZENI NA DNIU OLIMPIJCZYKA
Thumbnail

22 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbył się Powiatowy Dzień Olimpijczyka. Podczas tej uroczystości zostali nagrodzeni uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy osiągnęli najwyższe sukcesy w konkurach wiedzy i w zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015.

czytaj więcej…
 
MASTER TV NA MISTRZOSTWACH POLSKI
Thumbnail

Ireneusz Mateńko, właściciel telewizji Master, po raz kolejny zagra w reprezentacji lubelskich mediów podczas Mistrzostw Polski Dziennikarzy w piłce nożnej. Zawody rozegrane zostaną w Zakopanem w dniach 26-28 czerwca.

czytaj więcej…
 
AKCJA LATO W ŁOK
Thumbnail

„Kosmiczne wakacje...” to hasło pod jakim będzie trwać Akcja Lato organizowana przez Łukowski Ośrodek Kultury. Dzieci, które chcą wziąć w niej udział muszą być w wieku od 7 do 11 lat. Zapisy trwają do 30 czerwca.

czytaj więcej…
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W MUZEUM
Thumbnail

Muzeum Regionalne w Łukowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie fotograficzno – przyrodniczym. Tematem konkursu jest wykonanie zdjęcia ukazującego „Krajobraz ekologiczny Powiatu Łukowskiego”.

czytaj więcej…
 
ORLĘTA NA GALI PIŁKARSKIEJ
Thumbnail Zakończył się sezon piłkarski, więc nadszedł czas na podsumowania. Władze Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej organizują coroczną Letnią Galę Piłkarską, na której zostaną wyróżnieni najlepsi piłkarze i trenerzy poszczególnych lig. Impreza odbędzie się 4 lipca w Łomazach.

czytaj więcej…
 
POMAGAJĄ NEPALOWI
Thumbnail

Uczniowie Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie od 15 maja do 16 czerwca 2015 roku zbierali pieniądze na rzecz tych, którzy ucierpieli w tragicznym trzęsieniu ziemi w Nepalu. Multimedialne prezentacje ukazujące katastrofalne skutki tego nieszczęścia, akcje przeprowadzane w czasie przerw, informacje umieszczane na terenie szkoły przypominały o skali tragedii.

czytaj więcej…
 
KULTURA I RELIGIA ŻYDOWSKA W MUZEUM
Thumbnail

W Muzeum Regionalnym w Łukowie odbyły się warsztaty kaligrafii hebrajskiej, poprowadzone przez panią Hannę Kosowską, artystkę plastyk. W zajęciach wzięła udział młodzież z Zespołu Placówek oraz z Gimnazjum Nr 2 w Łukowie. Prócz nauki kaligrafii, uczestnicy mogli zapoznać się z kulturą i religią żydowską.

czytaj więcej…
 
ZAPASY
Thumbnail

W dniach 19-21 czerwca w Solcu Kujawskim rozegrana została Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach. Powiat Łukowski reprezentowały zawodniczki i zawodnicy klubu GKS Armaty Stoczek Łukowski, UKS Zalesie oraz ŁKS Orlęta Łuków.

czytaj więcej…
 
PRACOWNICY PRZYSYPANI ZIEMIĄ
Thumbnail

23 czerwca w Kosutach doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas wykonywania prac ziemnych na dwóch pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej ze Stanina osunęła się ziemia. Obaj mężczyźni trafili do szpitala w Łukowie.

czytaj więcej…
 
URZĄD PRACY ROZDAJE PIENIĄDZE
Thumbnail

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie posiada wciąż środki finansowe dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia. Środki będą przyznawane osobom zarejestrowanym w urzędzie, w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój”.

czytaj więcej…
 
TENIS ZIEMNY
Thumbnail

W pierwszy weekend wakacji, czyli w dniach 4-5 lipca 2015r, na kortach firmy „Elbud” w Łukowie odbędzie się II Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Łukowa. Turniej zaliczany jest do cyklu Amatorski Tenis Polski. W zawodach wezmą udział mężczyźni w kategoriach wiekowych +45 lat, +60 lat.

czytaj więcej…
 
ZOSTAŃ MAŁYM SOLISTĄ
Thumbnail

Młodzi wokaliści z łukowskich przedszkoli i szkół podstawowych, mają szansę na nagranie płyty razem z zespołem "Mała Orkiestra Dni Naszych". O tym, kto znajdzie się w studiu nagrań, dowiemy się już w najbliższy czwartek 25 czerwca, podczas finałowego koncertu I Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Łukowskie Amonity”.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 296

reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

5.07. g.11.00 Bądźmy Razem /Zalew Zimna Woda/

19.07. g.19.00 III Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej /parafia NMP Matki Kościoła/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję

3 lipca od godz. 20:00

w programie m.in.:

FESTYN W PARKU

ZAWODY STRAŻACKIE

ZŁOTE GODY

ODSŁONIĘCIE OBELISKU ŻYDOWSKIEGO

AKTUALNOŚCI

SPORT

4 - 5 lipca - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Zakończenie roku szkolnego

Remanent w ŁOKu

Przegląd orkiestr dętych

Teatr w ŁOKu

Otwarcie letnich basenów

Zawody OSP

Konkurs PKS

Złote Gody

Dzień Dziecka 50+

Festyn Rodzinny

Makieta w I LO

Mural w Gimnazjum nr 2

Dzień Uchodźcy w SP 5

Światowe Dni Młodzieży

Konkurs w bibliotece

Spotkanie BCC

Edukacyjne projekty gimnazjalistów

Powiatowy Dzień Olimpijczyka

Przedstawienie w I LO

Comenius

Bitwa o Łuków

Festiwal Nauki i Sztuki

Odsłonięcie obelisku

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Łukowskiej

Ambasadorzy Gimnazjum nr 3

Turniej Tańca w SP 4

Wywiad z prezesem ŁKS Orlęta Łuków

Turniej młodzików

Orlikowa Liga Piłki Nożnej

Dyżury aptek

3 – 5 VII - ul. Brzóski 2

6 – 9 VII - ul. Staropijarska 8B

Prognoza pogody


MKRPA

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków