Wtorek, 28 Kwietnia 2015, Imieniny obchodzą: Arystarch, Maria, Paweł, Przybyczest, Waleria, Witalis 


28 kwietnia – Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy


Musisz uaktualni Flash Player'a
WPADŁ Z MARIHUANĄ
Thumbnail

Blisko 400 gram marihuany ujawnili łukowscy policjanci podczas przeszukania pojazdu oraz mieszkania 22 - letniego Łukowianina. Akcję przeprowadzono we wtorek 22 kwietnia.

czytaj więcej…
 
UTRUDNIENIA NA TRASIE ŁUKÓW - RADZYŃ
Thumbnail

Na trasie Łuków – Radzyń Podlaski, w miejscowości Malcanów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Do wypadku doszło 23 kwietnia, przed godz. 11.00.

czytaj więcej…
 
DZIEŃ OTWARTY W „KOŚCIUSZCE”
Thumbnail

Dyrekcja, pracownicy i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie serdecznie zapraszają uczniów gimnazjów i ich rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia w godzinach od 10.00 do 13.00.

czytaj więcej…
 
„LECH, CZECH I RUS” W ŁOK-U
Thumbnail

Łukowski Ośrodek Kultury i Studio Teatralne ART-RE z Krakowa zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta wraz z rodzicami na spektakl teatralny pt. „Lech, Czech i Rus”. Przedstawienie odbędzie się 6 maja o godz. 9.00, 10.15 i 12.00.

czytaj więcej…
 
FINAŁ KONKURSÓW JĘZYKOWYCH W I LO
Thumbnail

17 kwietnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie odbył się finał powiatowych konkursów dla uczniów szkół gimnazjalnych: Mistrz Języka Rosyjskiego oraz Mistrz Języka Angielskiego. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu gimnazjalistów ze szkół m.in. z: Gręzówki, Huty Dąbrowej, Wojcieszkowa, Woli Gułowskiej oraz z Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Nr 2 oraz Gimnazjum Nr 3 w Łukowie.

czytaj więcej…
 
OŚWIADCZENIE WS. SEKRETARKI Z „ROLNIKA”
Thumbnail

W związku ze sprawą aresztowania Doroty P. byłej pracownicy Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie, starosta łukowski Janusz Kozioł wydał specjalne oświadczenie. Poinformował w nim m. in., że nie będzie udzielał wypowiedzi mediom, gdyż jest spokrewniony z tą osobą. Jednocześnie oświadczył, że zawsze stał i stoi na stanowisku, iż każde popełnione przestępstwo powinno zostać osądzone.

czytaj więcej…
 
KONFERENCJA WS. SEKRETARKI Z „ROLNIKA”
Thumbnail

W związku ze sprawą aresztowania byłej pracownicy Zespołu Szkół Nr 3 w Łukowie, przedstawiciele łukowskiego samorządu powiatowego organizują konferencję prasową. Odbędzie się ona w dniu 22 kwietnia.  

czytaj więcej…
 
GIMNAZJALIŚCI PISZĄ EGZAMIN
Thumbnail

W czterech łukowskich gimnazjach rozpoczynają się dziś, 21 kwietnia egzaminy. Przed uczniami testy z języka polskiego, matematyki, historii, wiedzy o społeczeństwie, przyrody i języka obcego nowożytnego. W Łukowie do egzaminów podchodzi w tym roku dokładnie 400 uczniów.

czytaj więcej…
 
POMÓŻMY ZBUDOWAĆ ŚCIEŻKĘ ZDROWIA
Thumbnail

Dziś, 21 kwietnia o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Łukowie odbędą się pierwsze spotkania konsultacyjne związane z programem „PZU Trasy Zdrowia”. To m.in. od zaangażowania mieszkańców, którzy wezmą udział w dzisiejszym spotkaniu, będzie zależało, czy Łuków znajdzie się w finale tego programu i czy taka trasa tutaj powstanie.

czytaj więcej…
 
FINANSOAKTYWNI W URZĘDZIE SKARBOWYM
Thumbnail

Urząd Skarbowy w Łukowie zaprasza uczniów gimnazjów do udziału w edukacyjnym programie „Finansoaktywni. Misja: Podatki”. To program realizowany przez Ministerstwo Finansów, który ma na celu pokazanie w przystępny sposób relacji pomiędzy płaceniem podatków a finansowaniem przez państwo takich działań jak edukacja, budowa dróg czy zapewnienie bezpieczeństwa.

czytaj więcej…
 
JAK SOBIE RADZIĆ Z AUTYZMEM
Thumbnail

Specjaliści, nauczyciele oraz rodzice spotkali się na konferencji w Zespole Placówek w Łukowie. Odbyła się ona 18 kwietnia i dotyczyła Trudnych zachowań u osób z zaburzeniami rozwoju. Chodziło głównie o dzieci chore na autyzm. Mówiono tez o tym, jak radzić mają sobie nauczyciele i rodzice z trudnymi zachowaniami dzieci i młodzieży.

czytaj więcej…
 
PONAD 300 tys. zł Z "POŚWIĘĆ KILOMETR"
Thumbnail

W niedzielę 19 kwietnia w parafiach diecezji siedleckiej odbywała się akcja „Poświęć kilometr”. Jej celem było zebranie pieniędzy na przyjazd młodzieży z Boliwii i Czadu na Światowe Dni Młodzieży, które w 2016 roku odbędą się w Polsce. Już wiemy, że zebrano ponad 300 tys. zł, ...a liczenie wciąż trwa.

czytaj więcej…
 
PLASTYCZNY KONKURS W BIBLIOTECE
Thumbnail

Oddział Dziecięco – Młodzieżowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łukowie organizuje konkurs plastyczny pod hasłem „W bibliotece, łóżku czy na dywanie - każde miejsce dobre na czytanie”. Do udziału w nim zaproszone są dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe z całego powiatu łukowskiego.

czytaj więcej…
 
ZAPROJEKTUJ LOGO FWW
Thumbnail

Forum Wzajemnego Wsparcia „Rak nie wyrok – krok po kroku wygraj z rakiem” ogłasza konkurs na projekt logo FWW.

czytaj więcej…
 
NASTĘPCZYNIE MAJEREK I ROLI
Thumbnail

X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt – Memoriał Romualda Szajdziuka, zdominowały ekipy z Łukowa i Radzymina. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych finałowe mecze rozgrywały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie i Szkoły Podstawowej Nr 2 z Radzymina.

czytaj więcej…
 
CHŁOPCY TEŻ GRAJĄ W RĘCZNĄ
Thumbnail

16 kwietnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Romualda Szajdziuka rozegrany został wojewódzki finał mini piłki ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyło sześć najlepszych drużyn chłopców szkół podstawowych na Lubelszczyźnie. Udanie zaprezentowała się drużyna „Jedynki” Łuków, która wywalczyła III miejsce.

czytaj więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 280
reklama

  • Co? Gdzie? Kiedy?

  • Najbliższa emisja

  • FILMY

28.04. g.11.00 VII Sesja Rady Miasta Łukowa /UM/

  KINO          ORLĘTA         OSiR   

Zapraszamy na emisję świąteczną

24 kwietnia od godz. 20:00

w programie m.in.:

V SESJA RADY POWIATU

VI SESJA RADY MIASTA

SKUTKI WICHURY W ŁUKOWIE

V ROCZNICA „SMOLEŃSKA”

KONFERENCJA WŁADZ POWIATU

25 i 26 kwietnia - NON STOP

Materiały wideo również dostępne są na serwisie youtube:

www.youtube.com/user/MasterTelewizja/videos
Developed by JoomVision.com

W ostatnim programie:

Złamane drzewo przy szpitalu

Obchody V rocznicy katastrofy smoleńskiej

VI Sesja Rady Miasta cz. 1

VI Sesja Rady Miasta cz. 2

VI Sesja Rady Miasta cz. 3

Dyżury aptek

27 – 30 IV - ul. Piłsudskiego 7

1 – 3 V - ul. Staropijarska 8B

Prognoza pogody


MKRPA

      

PUiIK


Archiwum

stat4u

stat4u

Toplista Łuków

Toplista Łuków